Kategória Kültéri lámpák
Napelemes lámpák
Gyártó Les Jardins
Ajánljuk Napelemes lámpák Les Jardins

Tradition szolár talapzati LED szenzor corten 40cma következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kültéri lámpák, Napelemes lámpák,

Teljes Tradition szolár talapzati LED szenzor corten 40cm termékleírás

Az alumíniumból készült Tradition LED talapzatos lámpatest modern kocka alakú, rozsdabarna cortenacél kivitelben. Napelemes moduljának, újratölthető akkumulátorának és mozgásérzékelőjének köszönhetően önállóan működtethető.- Dimmelési funkcióval felszerelt- Működési idő teljesen feltöltve: 5 órától 200 óráig (a fényteljesítménytől függően)- Védelmi osztály: IP66- Alternatív módon újratölthető USB csatlakozón keresztül- Földbe szögezhető (tartozék) vagy állandóan felszerelhető

A feny24.hu webáruházban a napelemes lámpák kategóriából a Tradition szolár talapzati LED szenzor corten 40cm) terméket 132 190 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kültéri lámpák, Napelemes lámpák,

Les Jardins

3561619001804

Gyakran ismételt kérdések a Tradition szolár talapzati LED szenzor corten 40cm kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Tradition szolár talapzati LED szenzor corten 40cm?

A Tradition szolár talapzati LED szenzor corten 40cm terméket 132 190Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Tradition szolár talapzati LED szenzor corten 40cm terméket?

A Tradition szolár talapzati LED szenzor corten 40cm terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Tradition szolár talapzati LED szenzor corten 40cm raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Tradition szolár talapzati LED szenzor corten 40cm Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Tradition szolár talapzati LED szenzor corten 40cmEAN kódja?

A Tradition szolár talapzati LED szenzor corten 40cm termék EAN kódja: 3561619001804

Még több terméket keresél a les jardins gyártótól?

Katalógusunkban az les jardins márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb les jardins termékeinek kínálatát.