Kategória Kültéri lámpák
Napelemes lámpák
Gyártó Les Jardins
Ajánljuk Napelemes lámpák Les Jardins

Tradition napelemes ösvény LED szenzor corten 90cma következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kültéri lámpák, Napelemes lámpák,

Teljes Tradition napelemes ösvény LED szenzor corten 90cm termékleírás

Az alumíniumból készült Tradition LED-es útvilágító lámpatest modern kocka alakú, rozsdabarna cortenacél kivitelben. Napelemes moduljának, újratölthető akkumulátorának és mozgásérzékelőjének köszönhetően önállóan működtethető.- Dimmelési funkcióval ellátott- Működési idő teljesen feltöltve: 5 órától 200 óráig (a fényteljesítménytől függően)- Védelmi osztály: IP66- Alternatív módon újratölthető USB csatlakozón keresztül- Földelhető (tartozék) vagy tartósan felszerelhető

A feny24.hu webáruházban a napelemes lámpák kategóriából a Tradition napelemes ösvény LED szenzor corten 90cm) terméket 174 969 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kültéri lámpák, Napelemes lámpák,

Les Jardins

3561619001811

Gyakran ismételt kérdések a Tradition napelemes ösvény LED szenzor corten 90cm kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Tradition napelemes ösvény LED szenzor corten 90cm?

A Tradition napelemes ösvény LED szenzor corten 90cm terméket 174 969Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Tradition napelemes ösvény LED szenzor corten 90cm terméket?

A Tradition napelemes ösvény LED szenzor corten 90cm terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Tradition napelemes ösvény LED szenzor corten 90cm raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Tradition napelemes ösvény LED szenzor corten 90cm Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Tradition napelemes ösvény LED szenzor corten 90cmEAN kódja?

A Tradition napelemes ösvény LED szenzor corten 90cm termék EAN kódja: 3561619001811

Még több terméket keresél a les jardins gyártótól?

Katalógusunkban az les jardins márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb les jardins termékeinek kínálatát.