Kategória Állólámpák
Gyártó QAZQA
Eladó lampaesfeny.hu
Ajánljuk Állólámpák QAZQA

Modern állólámpa fekete, 4 lépcsős LED-rel szabályozható - Botota következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Állólámpák,

Modern állólámpa fekete, 4 lépcsős LED-rel szabályozható - Botot

Teljes Modern állólámpa fekete, 4 lépcsős LED-rel szabályozható - Botot termékleírás

Ezzel a Botot állólámpával igazi univerzális játékot kaphat otthon! Ez a lámpa tökéletesen használható hangulatvilágításhoz, funkcionális megvilágításhoz vagy célzott megvilágításhoz. Az integrált 4 lépéses LED megkönnyíti ennek a lámpának a tompítását lumenben és Kelvinben. Ennek a LED-nek a teljes lumenje 700, és a lámpatesten található gomb segítségével a fényerő 100% -án, 75% -án, 50% -án és 25% -án működtethető. A fény színét 2500 - 4000 Kelvin között is beállíthatja. A lámpa magassága 142,3 cm, hossza 40 cm, szélessége 20,8 cm. A kar a lámpatest tetején állítható, így pontosan oda világíthat, ahol szükséges. Az állólámpát a csatlakozóval ellátott kábellel együtt (180 cm) szállítjuk. A Botot állólámpa azonnal hűvös megjelenést kölcsönöz irodájának, nappalijának vagy tanulmányának.

A lampaesfeny.hu webáruházban a Állólámpák kategóriából a Modern állólámpa fekete, 4 lépcsős LED-rel szabályozható - Botot) terméket 19 479 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Állólámpák,

QAZQA

lampaesfeny.hu

Gyakran ismételt kérdések a Modern állólámpa fekete, 4 lépcsős LED-rel szabályozható - Botot kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Modern állólámpa fekete, 4 lépcsős LED-rel szabályozható - Botot?

A Modern állólámpa fekete, 4 lépcsős LED-rel szabályozható - Botot terméket 19 479Ft-tól vásárolhatod meg a lampaesfeny.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Modern állólámpa fekete, 4 lépcsős LED-rel szabályozható - Botot terméket?

A Modern állólámpa fekete, 4 lépcsős LED-rel szabályozható - Botot terméket például a lampaesfeny.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Modern állólámpa fekete, 4 lépcsős LED-rel szabályozható - Botot raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Modern állólámpa fekete, 4 lépcsős LED-rel szabályozható - Botot Megnézheted a lampaesfeny.hu oldalon.

❓ Mi a Modern állólámpa fekete, 4 lépcsős LED-rel szabályozható - BototEAN kódja?

A Modern állólámpa fekete, 4 lépcsős LED-rel szabályozható - Botot termék EAN kódja: 8718881110504

Még több terméket keresél a qazqa gyártótól?

Katalógusunkban az qazqa márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb qazqa termékeinek kínálatát.