Mennyezeti lámpák
Gyártó Globo
Ajánljuk Mennyezeti lámpák Globo

Giorgio 3 izzós mennyezeti spotlámpa, rozsdabarnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

Teljes Giorgio 3 izzós mennyezeti spotlámpa, rozsdabarna termékleírás

Giorgio mennyezeti lámpa három rozsdaszínű fémárnyékolóval - ipari romantika és magas funkcionalitás Ennek a háromlámpás mennyezeti spotnak a kialakítását a gyári lámpák tiszta vonalai ihlették. A kerek fémspirál egyszerre funkcionális és elegáns. Az egyszerű rozsdabarna színnek köszönhetően a Giorgio mennyezeti spot vizuálisan háttérbe szorul, hogy harmonikusan integrálható legyen a különböző lakókoncepciókba. A fémárnyékolók fokozatmentesen állíthatóak, így többféle világítási megoldás valósítható meg. Például egy fehérre festett mennyezetet lehet megvilágítani, hogy diffúzabb fényt kapjon, vagy a szoba egy adott területét lehet közvetlenül és célzottan megvilágítani. A Giorgio mennyezeti lámpa elsősorban minden olyan lakberendezési koncepcióhoz illik, amely nagy hangsúlyt fektet a racionalitásra, és tudatosan mellőzi a sallangokat. A vintage hangulatú ipari stílus mellett a purista életérzések is profitálnak ebből a modellből. A harmonikus világítási megoldás megteremtése érdekében a Giorgio mennyezeti spotlámpát hasonló kialakítású lámpákkal ajánlott kombinálni.

A feny24.hu webáruházban a mennyezeti lámpák kategóriából a Giorgio 3 izzós mennyezeti spotlámpa, rozsdabarna) terméket 29 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

Globo

Gyakran ismételt kérdések a Giorgio 3 izzós mennyezeti spotlámpa, rozsdabarna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Giorgio 3 izzós mennyezeti spotlámpa, rozsdabarna?

A Giorgio 3 izzós mennyezeti spotlámpa, rozsdabarna terméket 29 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Giorgio 3 izzós mennyezeti spotlámpa, rozsdabarna terméket?

A Giorgio 3 izzós mennyezeti spotlámpa, rozsdabarna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Giorgio 3 izzós mennyezeti spotlámpa, rozsdabarna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Giorgio 3 izzós mennyezeti spotlámpa, rozsdabarna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Giorgio 3 izzós mennyezeti spotlámpa, rozsdabarnaEAN kódja?

A Giorgio 3 izzós mennyezeti spotlámpa, rozsdabarna termék EAN kódja: 9007371343577

Még több terméket keresél a globo gyártótól?

Katalógusunkban az globo márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb globo termékeinek kínálatát.