Mennyezeti lámpák
Gyártó Globo
Ajánljuk Mennyezeti lámpák Globo

Giorgio - 4 izzós mennyezeti spotlámpa rozsdabarnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

Teljes Giorgio - 4 izzós mennyezeti spotlámpa rozsdabarna termékleírás

Giorgio négylámpás mennyezeti lámpatest a világos világítási megoldásokhoz Bárhol, ahol funkcionális fényforrásra van szükség, ez a modell tökéletes választás. A négylámpás Giorgio mennyezeti spotlámpa kialakítását az ipari korszak világos, jól átgondolt világítási koncepciói ihlették. A kiegyensúlyozott megjelenés a céltudatos egyenes vonalak és a lágy ívek kombinációjának köszönhető. Mivel mind a négy fémárnyékoló egymástól függetlenül, fokozatmentesen állítható, még kifinomult világítási ötletek is megvalósíthatók, például egyidejűleg kiemelve egy adott területet és kellemes hangulatvilágítást biztosítva a helyiségben. Az egyszerű, négylángú Giorgio mennyezeti spot rozsdabarna színben elsősorban a vintage és ipari megjelenésű lakókörnyezeteknek, valamint a minimalista lakberendezési megoldásoknak kedvez. A harmonikus hangulat megteremtése érdekében a Giorgio mennyezeti lámpát elsősorban hasonló kialakítású fényforrásokkal kell kombinálni. Ha a stílusok izgalmas keverékére vágyik, textil és üveg árnyékolóval ellátott lámpatestek is használhatók.

A feny24.hu webáruházban a mennyezeti lámpák kategóriából a Giorgio - 4 izzós mennyezeti spotlámpa rozsdabarna) terméket 33 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

Globo

Gyakran ismételt kérdések a Giorgio - 4 izzós mennyezeti spotlámpa rozsdabarna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Giorgio - 4 izzós mennyezeti spotlámpa rozsdabarna?

A Giorgio - 4 izzós mennyezeti spotlámpa rozsdabarna terméket 33 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Giorgio - 4 izzós mennyezeti spotlámpa rozsdabarna terméket?

A Giorgio - 4 izzós mennyezeti spotlámpa rozsdabarna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Giorgio - 4 izzós mennyezeti spotlámpa rozsdabarna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Giorgio - 4 izzós mennyezeti spotlámpa rozsdabarna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Giorgio - 4 izzós mennyezeti spotlámpa rozsdabarnaEAN kódja?

A Giorgio - 4 izzós mennyezeti spotlámpa rozsdabarna termék EAN kódja: 9007371346578

Még több terméket keresél a globo gyártótól?

Katalógusunkban az globo márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb globo termékeinek kínálatát.