Állólámpák
Gyártó FLOS
Ajánljuk Állólámpák FLOS

FLOS Oblique Floor LED állólámpa, 927, barnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Állólámpák,

Teljes FLOS Oblique Floor LED állólámpa, 927, barna termékleírás

Visszafogott színezésének és karcsú kialakításának köszönhetően az Oblique Floor LED állólámpa könnyen illeszkedik a különböző lakókörnyezetekbe. Például fényforrásként használható a lakótérben vagy a dolgozószobában. A meleg fény a padló felé irányul. A beépített lencse aszimmetrikus fényeloszlást eredményez, magas vizuális kényelemmel. A fényerő a lámpafejen található beépített kapcsolóval szabályozható.

A feny24.hu webáruházban a Állólámpák kategóriából a FLOS Oblique Floor LED állólámpa, 927, barna) terméket 227 565 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Állólámpák,

FLOS

Gyakran ismételt kérdések a FLOS Oblique Floor LED állólámpa, 927, barna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a FLOS Oblique Floor LED állólámpa, 927, barna?

A FLOS Oblique Floor LED állólámpa, 927, barna terméket 227 565Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a FLOS Oblique Floor LED állólámpa, 927, barna terméket?

A FLOS Oblique Floor LED állólámpa, 927, barna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A FLOS Oblique Floor LED állólámpa, 927, barna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron FLOS Oblique Floor LED állólámpa, 927, barna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

Még több terméket keresél a flos gyártótól?

Katalógusunkban az flos márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb flos termékeinek kínálatát.