Állólámpák
Gyártó FLOS
Ajánljuk Állólámpák FLOS

FLOS Oblique Floor LED állólámpa 927 USB barnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Állólámpák,

Teljes FLOS Oblique Floor LED állólámpa 927 USB barna termékleírás

A stílusos Oblique Floor LED-es állólámpa kerek talp, keskeny keret és szintén kerek lámpafej alkotja a stílusos Oblique Floor LED-es állólámpát. Visszafogott kialakításának köszönhetően a lámpatest könnyen integrálható a különböző lakóterekbe. Az alap praktikus USB-C csatlakozóval rendelkezik, amely okostelefon vagy táblagép töltésére használható. A meleg fény a lámpafejen lévő kapcsolóval tompítható. - Tervezés: Vincent Van Duysen

A feny24.hu webáruházban a Állólámpák kategóriából a FLOS Oblique Floor LED állólámpa 927 USB barna) terméket 262 106 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Állólámpák,

FLOS

Gyakran ismételt kérdések a FLOS Oblique Floor LED állólámpa 927 USB barna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a FLOS Oblique Floor LED állólámpa 927 USB barna?

A FLOS Oblique Floor LED állólámpa 927 USB barna terméket 262 106Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a FLOS Oblique Floor LED állólámpa 927 USB barna terméket?

A FLOS Oblique Floor LED állólámpa 927 USB barna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A FLOS Oblique Floor LED állólámpa 927 USB barna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron FLOS Oblique Floor LED állólámpa 927 USB barna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

Még több terméket keresél a flos gyártótól?

Katalógusunkban az flos márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb flos termékeinek kínálatát.