Mennyezeti lámpák
Gyártó EGLO
Ajánljuk Mennyezeti lámpák EGLO

Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 4 izzósa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

Teljes Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 4 izzós termékleírás

Barnstaple négyzet alakú mennyezeti lámpa négy pontjával A Barnstaple mennyezeti lámpa vintage dizájnjával a modern vagy ipari stílusú nappalik vagy a loft abszolút fénypontja. A négy acélból készült, kopott, régi kinézetű cink dizájnban kialakított árnyékoló ül az acélból készült négyzet alakú baldachinon, amelyet sötét mázas fa lemezzel borítottak. Minden árnyékoló oldalsó rögzítő kerekekkel van felszerelve, amelyekkel az árnyékolók a kívánt dőlésszögben rögzíthetők, így mind a négy fénypont különböző irányokba sugározhat. Különleges szemet gyönyörködtető és divatos kiegészítő a divatos vintage dizájnból.

A feny24.hu webáruházban a mennyezeti lámpák kategóriából a Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 4 izzós) terméket 102 244 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

EGLO

Gyakran ismételt kérdések a Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 4 izzós kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 4 izzós?

A Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 4 izzós terméket 102 244Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 4 izzós terméket?

A Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 4 izzós terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 4 izzós raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 4 izzós Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 4 izzósEAN kódja?

A Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 4 izzós termék EAN kódja: 9002759496531

Még több terméket keresél a eglo gyártótól?

Katalógusunkban az eglo márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb eglo termékeinek kínálatát.