Mennyezeti lámpák
Gyártó EGLO
Ajánljuk Mennyezeti lámpák EGLO

Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 3 izzósa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

Teljes Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 3 izzós termékleírás

Háromlámpás mennyezeti lámpa Barnstaple vintage megjelenésben A Barnstaple háromlámpás mennyezeti lámpa úgy néz ki, mintha a 20. század eleji ipari korszakból származna. Abszolút autentikus, vintage megjelenésű, és egy sötét fából készült lemezzel ellátott fém baldachinból és három acélból készült, kopott cink dizájnnal kialakított árnyékolóból áll. Mindhárom reflektor elforgatható a tartókban, és jobb és bal oldali rögzítőcsavarokkal vannak ellátva, amelyekkel a dőlésszög beállítható és biztonságosan rögzíthető a kívánt pozícióban.

A feny24.hu webáruházban a mennyezeti lámpák kategóriából a Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 3 izzós) terméket 72 298 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

EGLO

Gyakran ismételt kérdések a Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 3 izzós kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 3 izzós?

A Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 3 izzós terméket 72 298Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 3 izzós terméket?

A Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 3 izzós terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 3 izzós raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 3 izzós Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 3 izzósEAN kódja?

A Barnstaple mennyezeti lámpa, ipari stílus, 3 izzós termék EAN kódja: 9002759496524

Még több terméket keresél a eglo gyártótól?

Katalógusunkban az eglo márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb eglo termékeinek kínálatát.