Kategória Kulteri fali lámpák
Gyártó Trio Leuchten
Eladó lampaesfeny.hu
Ajánljuk Kulteri fali lámpák Trio Leuchten

Vintage kültéri fali lámpa barna IP44 mozgásérzékelő - Hermana következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kulteri fali lámpák,

Vintage kültéri fali lámpa barna IP44 mozgásérzékelő - Herman

Teljes Vintage kültéri fali lámpa barna IP44 mozgásérzékelő - Herman termékleírás

A vintage a te dolgod? Akkor a Herman kültéri fali lámpa tökéletes az Ön számára. Klasszikus dizájnja retro hangulatot kölcsönöz kertjének. A Herman acélból és alumíniumból készül, és rozsdabarna színű. Mélysége 38 cm, magassága 45,5 cm, hossza 30 cm. A szerelőlemez mélysége 4,5 cm, átmérője 11 cm. Rendeljen E27 -es (max. 40 wattos) fényforrást ezzel a lámpával. Az IP44 IP-értékével a fali lámpa fröccsenésálló, tökéletes például a bejárati ajtó vagy a kerti fészer mellé. A Herman külső fényerővel szabályozható, ez nem tartozék. A mozgásérzékelővel a lámpa azonnal bekapcsol, ha mozgást észlel. Ideális, így soha ne felejtse el be- vagy kikapcsolni a lámpát. Egészítse ki szüreti kertjét Hermannal.

A lampaesfeny.hu webáruházban a kulteri fali lámpák kategóriából a Vintage kültéri fali lámpa barna IP44 mozgásérzékelő - Herman) terméket 38 625 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kulteri fali lámpák,

Trio Leuchten

lampaesfeny.hu

Gyakran ismételt kérdések a Vintage kültéri fali lámpa barna IP44 mozgásérzékelő - Herman kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Vintage kültéri fali lámpa barna IP44 mozgásérzékelő - Herman?

A Vintage kültéri fali lámpa barna IP44 mozgásérzékelő - Herman terméket 38 625Ft-tól vásárolhatod meg a lampaesfeny.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Vintage kültéri fali lámpa barna IP44 mozgásérzékelő - Herman terméket?

A Vintage kültéri fali lámpa barna IP44 mozgásérzékelő - Herman terméket például a lampaesfeny.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Vintage kültéri fali lámpa barna IP44 mozgásérzékelő - Herman raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Vintage kültéri fali lámpa barna IP44 mozgásérzékelő - Herman Megnézheted a lampaesfeny.hu oldalon.

❓ Mi a Vintage kültéri fali lámpa barna IP44 mozgásérzékelő - HermanEAN kódja?

A Vintage kültéri fali lámpa barna IP44 mozgásérzékelő - Herman termék EAN kódja: 4017807492613

Még több terméket keresél a trio leuchten gyártótól?

Katalógusunkban az trio leuchten márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb trio leuchten termékeinek kínálatát.