Fali lámpák
Gyártó Schuller Valencia
Ajánljuk Fali lámpák Schuller Valencia

Üveg fali lámpa Arian kristályokkala következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Teljes Üveg fali lámpa Arian kristályokkal termékleírás

Az Arian fali lámpa fémbevonatú üvegárnyékolóját belülről egyedi kristályelemek díszítik. Egyedülállóan világítanak a G9 izzó (nem tartozék) által, és ragyogó fényt adnak. A lámpa bekapcsolásakor az árnyékoló színe krómról barnára változik

A feny24.hu webáruházban a fali lámpák kategóriából a Üveg fali lámpa Arian kristályokkal) terméket 33 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Schuller Valencia

Gyakran ismételt kérdések a Üveg fali lámpa Arian kristályokkal kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Üveg fali lámpa Arian kristályokkal?

A Üveg fali lámpa Arian kristályokkal terméket 33 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Üveg fali lámpa Arian kristályokkal terméket?

A Üveg fali lámpa Arian kristályokkal terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Üveg fali lámpa Arian kristályokkal raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Üveg fali lámpa Arian kristályokkal Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Üveg fali lámpa Arian kristályokkalEAN kódja?

A Üveg fali lámpa Arian kristályokkal termék EAN kódja: 8435435313012

Még több terméket keresél a schuller valencia gyártótól?

Katalógusunkban az schuller valencia márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb schuller valencia termékeinek kínálatát.