Fali lámpák
Gyártó Holländer
Ajánljuk Fali lámpák Holländer

Utopistico Circa fali lámpa, aranybarnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Teljes Utopistico Circa fali lámpa, aranybarna termékleírás

Utopistico Circa fali lámpa szerkezeti mintával A háttérben a fal mellett egy aranyszínű fémből készült hálós szerkezet látható. A fali lámpa előterében egy nagy félkör alakú, barnás pöttyökkel tarkított félkör. A fénysugár áthatol a lámpatest hátsó részén, az árnyékoló alatt található finom rácson.

A feny24.hu webáruházban a fali lámpák kategóriából a Utopistico Circa fali lámpa, aranybarna) terméket 241 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Holländer

Gyakran ismételt kérdések a Utopistico Circa fali lámpa, aranybarna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Utopistico Circa fali lámpa, aranybarna?

A Utopistico Circa fali lámpa, aranybarna terméket 241 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Utopistico Circa fali lámpa, aranybarna terméket?

A Utopistico Circa fali lámpa, aranybarna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Utopistico Circa fali lámpa, aranybarna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Utopistico Circa fali lámpa, aranybarna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Utopistico Circa fali lámpa, aranybarnaEAN kódja?

A Utopistico Circa fali lámpa, aranybarna termék EAN kódja: 4250151326306

Még több terméket keresél a holländer gyártótól?

Katalógusunkban az holländer márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb holländer termékeinek kínálatát.