Fali lámpák
Gyártó Briloner
Ajánljuk Fali lámpák Briloner

USB tükör lámpa Hollywood 10 gömblámpávala következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Teljes USB tükör lámpa Hollywood 10 gömblámpával termékleírás

A tükör teljes szélére szerelt, USB-csatlakozóval ellátott LED-es tükörvilágító rugalmas megvilágítást biztosít, mivel a fény színe melegfehérre, univerzális fehérre vagy nappali fényre állítható, és folyamatosan tompítható is. A 10 gömb fehér műanyagból készült. A szállítás 3M ragasztóbetéteket tartalmaz a rögzítéshez.

A feny24.hu webáruházban a fali lámpák kategóriából a USB tükör lámpa Hollywood 10 gömblámpával) terméket 11 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Briloner

Gyakran ismételt kérdések a USB tükör lámpa Hollywood 10 gömblámpával kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a USB tükör lámpa Hollywood 10 gömblámpával?

A USB tükör lámpa Hollywood 10 gömblámpával terméket 11 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a USB tükör lámpa Hollywood 10 gömblámpával terméket?

A USB tükör lámpa Hollywood 10 gömblámpával terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A USB tükör lámpa Hollywood 10 gömblámpával raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron USB tükör lámpa Hollywood 10 gömblámpával Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a USB tükör lámpa Hollywood 10 gömblámpávalEAN kódja?

A USB tükör lámpa Hollywood 10 gömblámpával termék EAN kódja: 4002707383185

Még több terméket keresél a briloner gyártótól?

Katalógusunkban az briloner márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb briloner termékeinek kínálatát.