Asztali lámpák
Gyártó Tradition
Ajánljuk Asztali lámpák Tradition

&Tradition Como SC53 LED asztali lámpa vörösbarnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Asztali lámpák,

Teljes &Tradition Como SC53 LED asztali lámpa vörösbarna termékleírás

A Como SC53 LED-es asztali lámpa alumíniumból és műanyagból készült, formája pedig gombára emlékeztet. A benne található meleg fehér G4 LED-es lámpa a beépített dimmer kapcsolóval működtethető (100 %, 70 0 %, ki).- IP44-es védelmi osztály; csak beltéri használatra alkalmas- Töltési idő 3,5 óra, üzemidő töltésenként 11 óra- USB töltőkábel tartozék- Design by Space Copenhagen

A feny24.hu webáruházban a asztali lámpák kategóriából a &Tradition Como SC53 LED asztali lámpa vörösbarna) terméket 86 544 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Asztali lámpák,

Tradition

Gyakran ismételt kérdések a &Tradition Como SC53 LED asztali lámpa vörösbarna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a &Tradition Como SC53 LED asztali lámpa vörösbarna?

A &Tradition Como SC53 LED asztali lámpa vörösbarna terméket 86 544Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a &Tradition Como SC53 LED asztali lámpa vörösbarna terméket?

A &Tradition Como SC53 LED asztali lámpa vörösbarna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A &Tradition Como SC53 LED asztali lámpa vörösbarna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron &Tradition Como SC53 LED asztali lámpa vörösbarna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a &Tradition Como SC53 LED asztali lámpa vörösbarnaEAN kódja?

A &Tradition Como SC53 LED asztali lámpa vörösbarna termék EAN kódja: 5705385029060

Még több terméket keresél a tradition gyártótól?

Katalógusunkban az tradition márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb tradition termékeinek kínálatát.