textil mennyezeti lámpa Seda, barna

A kerek Seda mennyezeti lámpa hangulatos fényt ígér a vászontextilből készült ernyőjével és a szatén diffúzorral, amely kellemesen és széles körben osztja el a fényt a helyiségben. Alkalmas nappaliba, hálószobába... Több információ

Mennyezeti lámpák
Gyártó ORION
Ajánljuk Mennyezeti lámpák ORION

textil mennyezeti lámpa Seda, barnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

textil mennyezeti lámpa Seda, barna

Teljes textil mennyezeti lámpa Seda, barna termékleírás

A kerek Seda mennyezeti lámpa hangulatos fényt ígér a vászontextilből készült ernyőjével és a szatén diffúzorral, amely kellemesen és széles körben osztja el a fényt a helyiségben. Alkalmas nappaliba, hálószobába és előszobába.

A feny24.hu webáruházban a mennyezeti lámpák kategóriából a textil mennyezeti lámpa Seda, barna) terméket 38 817 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

ORION

Gyakran ismételt kérdések a textil mennyezeti lámpa Seda, barna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a textil mennyezeti lámpa Seda, barna?

A textil mennyezeti lámpa Seda, barna terméket 38 817Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a textil mennyezeti lámpa Seda, barna terméket?

A textil mennyezeti lámpa Seda, barna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A textil mennyezeti lámpa Seda, barna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron textil mennyezeti lámpa Seda, barna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a textil mennyezeti lámpa Seda, barnaEAN kódja?

A textil mennyezeti lámpa Seda, barna termék EAN kódja: 9003090245352

Még több terméket keresél a orion gyártótól?

Katalógusunkban az orion márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb orion termékeinek kínálatát.