Asztali lámpák
Gyártó TECNOLUMEN
Ajánljuk Asztali lámpák TECNOLUMEN

TECNOLUMEN Walter Schnepel asztali lámpa, kéka következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Asztali lámpák,

Teljes TECNOLUMEN Walter Schnepel asztali lámpa, kék termékleírás

Walter Schnepel asztali lámpa - Quality made in Germany! Ennek az asztali lámpának a tervezője, Walter Schnepel intenzíven tanulmányozta a modern trendeket, és arra a döntésre jutott, hogy a minőséget az egyszerűségben keresi, és érdekes részletekkel emeli fel világítási ötletét. Ez a lámpa üvegből készült ernyővel rendelkezik. Ezt követi a TECNOLUMEN lámpatestcsalád nagy klasszikusaira emlékeztető, nikkelezett fémből készült rúd és talp. A húzózsinór nikkelezett golyóval van ellátva - egy másik részlet, amely a német világítástechnikai termékek nagy hagyományaira emlékeztet. Ez a Walter Schnepel által készített asztali lámpa mesterien ötvözi ezeket a klasszikus és modern komponenseket egy olyan világítástechnikai termékké, amely mindenhol elegánsan mutat. Ennek az egyedülálló terméknek a minőségét a folyamatos számozás és az asztali lámpa talpán található TECNOLUMEN bélyegző igazolja. A TECNOLUMEN cég - program szívvel A TECNOLUMEN cég teljes egészében a Bauhaus stílusra épül: a Wagenfeld asztali lámpa volt az első terméke 1979-ben. Wilhelm Wagenfeld modelljei mellett a TECNOLUMEN cég más Bauhaus design klasszikusokat is integrál a programjába, Marianne Brandt-tól kezdve más tervezők, például Walter Schnepel terveiig. Az Art Deco és a De Stijl is meghatározza a gyártó programját.

A feny24.hu webáruházban a asztali lámpák kategóriából a TECNOLUMEN Walter Schnepel asztali lámpa, kék) terméket 182 869 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Asztali lámpák,

TECNOLUMEN

Gyakran ismételt kérdések a TECNOLUMEN Walter Schnepel asztali lámpa, kék kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a TECNOLUMEN Walter Schnepel asztali lámpa, kék?

A TECNOLUMEN Walter Schnepel asztali lámpa, kék terméket 182 869Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a TECNOLUMEN Walter Schnepel asztali lámpa, kék terméket?

A TECNOLUMEN Walter Schnepel asztali lámpa, kék terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A TECNOLUMEN Walter Schnepel asztali lámpa, kék raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron TECNOLUMEN Walter Schnepel asztali lámpa, kék Megnézheted a feny24.hu oldalon.

Még több terméket keresél a tecnolumen gyártótól?

Katalógusunkban az tecnolumen márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb tecnolumen termékeinek kínálatát.