Spotlámpák
Gyártó Lindby
Ajánljuk Spotlámpák Lindby

Tamin 3izzós LED mennyezeti lámpa, rozsdabarnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Spotlámpák,

Teljes Tamin 3izzós LED mennyezeti lámpa, rozsdabarna termékleírás

Rozsdaszínű Tamin LED mennyezeti lámpa rácsos fémárnyékolóval és dimmelhető G9 izzókkal A Tamin G9 LED-lámpákkal van felszerelve, amelyek egyrészt energiatakarékosak, másrészt külső fényerőszabályzóval változtatható a fényerő. A LED-es mennyezeti lámpa optikailag az ipari jelleget ötvözi az antik hatásával. Az ipari bájt elsősorban a rácsburkolatok adják, a rozsdabevonat pedig nemcsak megtévesztően valódinak tűnik, hanem nosztalgiát is kelt a nézőben, mert azt hiszi, hogy egy olyan lámpatestet lát, amely mögött már néhány évtizednyi élet áll. A fehér matt felületű üvegek egyenletes fényeloszlást biztosítanak.

A feny24.hu webáruházban a spotlámpák kategóriából a Tamin 3izzós LED mennyezeti lámpa, rozsdabarna) terméket 27 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Spotlámpák,

Lindby

Gyakran ismételt kérdések a Tamin 3izzós LED mennyezeti lámpa, rozsdabarna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Tamin 3izzós LED mennyezeti lámpa, rozsdabarna?

A Tamin 3izzós LED mennyezeti lámpa, rozsdabarna terméket 27 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Tamin 3izzós LED mennyezeti lámpa, rozsdabarna terméket?

A Tamin 3izzós LED mennyezeti lámpa, rozsdabarna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Tamin 3izzós LED mennyezeti lámpa, rozsdabarna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Tamin 3izzós LED mennyezeti lámpa, rozsdabarna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Tamin 3izzós LED mennyezeti lámpa, rozsdabarnaEAN kódja?

A Tamin 3izzós LED mennyezeti lámpa, rozsdabarna termék EAN kódja: 4251096544909

Még több terméket keresél a lindby gyártótól?

Katalógusunkban az lindby márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb lindby termékeinek kínálatát.