Kategória Kültéri lámpák
Gyártó Steinel
Eladó lampak.hu
Ajánljuk Kültéri spotlámpák Steinel

STEINEL LS 150 LED kültéri spotlámpa, feketea következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kültéri lámpák, Kültéri spotlámpák,

Steinel Steinel 069216
Kültéri lámpák, Kültéri spotlámpák, Kültéri lámpák,

Teljes STEINEL LS 150 LED kültéri spotlámpa, fekete termékleírás

A nagy teljesítményű LS 150 LED-es kültéri fali reflektor ideális udvarokra és feljárókra. Univerzális fehér fényt biztosít (4000 K), és vízszintesen 80°-ban, függőlegesen pedig 150°-ban állítható. A reflektort egy kapcsoló segítségével kézzel lehet be- és kikapcsolni.

A lampak.hu webáruházban a kültéri spotlámpák kategóriából a STEINEL LS 150 LED kültéri spotlámpa, fekete) terméket 26 947 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kültéri lámpák, Kültéri spotlámpák, Kültéri lámpák,

Steinel

lampak.hu

Gyakran ismételt kérdések a STEINEL LS 150 LED kültéri spotlámpa, fekete kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a STEINEL LS 150 LED kültéri spotlámpa, fekete?

A STEINEL LS 150 LED kültéri spotlámpa, fekete terméket 26 947Ft-tól vásárolhatod meg a lampak.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a STEINEL LS 150 LED kültéri spotlámpa, fekete terméket?

A STEINEL LS 150 LED kültéri spotlámpa, fekete terméket például a lampak.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A STEINEL LS 150 LED kültéri spotlámpa, fekete raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron STEINEL LS 150 LED kültéri spotlámpa, fekete Megnézheted a lampak.hu oldalon.

❓ Mi a STEINEL LS 150 LED kültéri spotlámpa, feketeEAN kódja?

A STEINEL LS 150 LED kültéri spotlámpa, fekete termék EAN kódja: 4007841069216

Még több terméket keresél a steinel gyártótól?

Katalógusunkban az steinel márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb steinel termékeinek kínálatát.