Kategória Spot lámpák
Gyártó QAZQA
Eladó lampaesfeny.hu
Ajánljuk Spot lámpák QAZQA

Smart spot fekete, WiFi GU10-vel állítható - Jeanaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Spot lámpák,

Teljes Smart spot fekete, WiFi GU10-vel állítható - Jeana termékleírás

Kombináljuk a praktikumot a légkörrel, az eredmény a Jeana sorozat! Ezek az univerzális foltok bárhol használhatók, ahol csak akarják. A letisztult kialakítás úgy fog érezni, mint egy hal a vízben otthonában vagy irodájában! Erre a sorozatra jellemző, hogy mennyire fogja átvenni az irányítást, mivel könnyedén, mégis hatékonyan irányíthatja a fényt. A lámpa magassága 13 cm, hossza 10 cm, szélessége 8 cm. A szerelőlap átmérője 8 cm, magassága 2,5 cm. A Jeana GU10 WiFi fényforrást tartalmaz (max. 35 Watt). Ez azt jelenti, hogy egyszerűen be- és kikapcsolhatja a telefonon, a Google Home vagy az Alexa alkalmazással. A fényforrás fényteljesítménye 350 lumen és 2200 - 4000 kelvin. Az okostelefonon lévő alkalmazás használatával elhomályosíthatja a helyet. A Jeana tökéletesen használható a helyiség alapvető világításaként. Hagyja, hogy a fény ott ragyogjon, ahol Jeana szükséges!

A lampaesfeny.hu webáruházban a spot lámpák kategóriából a Smart spot fekete, WiFi GU10-vel állítható - Jeana) terméket 7 919 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Spot lámpák,

QAZQA

lampaesfeny.hu

Gyakran ismételt kérdések a Smart spot fekete, WiFi GU10-vel állítható - Jeana kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Smart spot fekete, WiFi GU10-vel állítható - Jeana?

A Smart spot fekete, WiFi GU10-vel állítható - Jeana terméket 7 919Ft-tól vásárolhatod meg a lampaesfeny.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Smart spot fekete, WiFi GU10-vel állítható - Jeana terméket?

A Smart spot fekete, WiFi GU10-vel állítható - Jeana terméket például a lampaesfeny.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Smart spot fekete, WiFi GU10-vel állítható - Jeana raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Smart spot fekete, WiFi GU10-vel állítható - Jeana Megnézheted a lampaesfeny.hu oldalon.

❓ Mi a Smart spot fekete, WiFi GU10-vel állítható - JeanaEAN kódja?

A Smart spot fekete, WiFi GU10-vel állítható - Jeana termék EAN kódja: 8718881131882

Még több terméket keresél a qazqa gyártótól?

Katalógusunkban az qazqa márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb qazqa termékeinek kínálatát.