Fali lámpák
Gyártó Lucande
Ajánljuk Fali lámpák Lucande

Sidra félkör alakú üveg fali lámpaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Sidra félkör alakú üveg fali lámpa

Teljes Sidra félkör alakú üveg fali lámpa termékleírás

Univerzális üveg falilámpa Sidra félköríves ernyővel Ha elölről nézzük a Sidrát, a fali lámpa egyszerűen csak egy nagyon diszkrét fehér üvegárnyékolóból áll. Ez azt is jelenti, hogy az üveg falilámpa valójában bármilyen környezetbe illik, mivel a design nem egy adott stílushoz igazodik, hanem valami hihetetlenül időtlen dolgot testesít meg. Egyszerűen koncentrálhatsz a gyönyörű fényre, amelyet Sidra képes előállítani. A fehér üvegárnyékolónak köszönhetően csodálatosan hangulatos, és a jelenlévőket kényelemre és elidőzésre hívja. A fali lámpa nemcsak hangulatos kiegészítő világításként alkalmas, hanem dekoratív akcentusvilágításként is tökéletes.

A feny24.hu webáruházban a fali lámpák kategóriából a Sidra félkör alakú üveg fali lámpa) terméket 13 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Lucande

Gyakran ismételt kérdések a Sidra félkör alakú üveg fali lámpa kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Sidra félkör alakú üveg fali lámpa?

A Sidra félkör alakú üveg fali lámpa terméket 13 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Sidra félkör alakú üveg fali lámpa terméket?

A Sidra félkör alakú üveg fali lámpa terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Sidra félkör alakú üveg fali lámpa raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Sidra félkör alakú üveg fali lámpa Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Sidra félkör alakú üveg fali lámpaEAN kódja?

A Sidra félkör alakú üveg fali lámpa termék EAN kódja: 4251096513080

Még több terméket keresél a lucande gyártótól?

Katalógusunkban az lucande márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb lucande termékeinek kínálatát.