Mennyezeti lámpák
Gyártó Rothfels
Ajánljuk Mennyezeti lámpák Rothfels

Rothfels Gala mennyezeti lámpa, szürke filc, 60 cma következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

Teljes Rothfels Gala mennyezeti lámpa, szürke filc, 60 cm termékleírás

Gala kerek, szürke mennyezeti lámpa gyönyörű filcanyagból - egy kiváló minőségű, Németországban készült világítóelem. A Gala számos modern lakberendezési stílushoz illik, de univerzális megjelenésével, amely a szürke felületet és a kerek formát ötvözi, klasszikusabb környezetbe is beilleszthető. Az árnyékolót a mennyezettől kis távolságra helyezték el, így a keretet közvetlenül alig lehet látni, de megfigyelhető a közvetett fénykibocsátás, amely a lámpatest tetején történik. A szürke árnyalat számos színnel társítható, és megvan az a gyönyörű tulajdonsága, hogy más, meglehetősen erős színeket különösen akkor ragyogtat fel jelenlétével, ha más berendezési elemek is szürkék, és együttesen nyugodt harmóniát testesítenek meg. Az árnyékoló egy speciális mechanizmusnak köszönhetően gyorsan és egyszerűen felhelyezhető, és alul egy fehér cintzből készült diffúzorlemezzel záródik. Így a lefelé sugárzott fény lágynak és egyenletesnek tűnik, így kellemesen otthonosan megvilágíthatja a helyiséget. Az öt izzófoglalatnak köszönhetően nagyfokú fényerő érhető el, így a Gala filc mennyezeti lámpa kiválóan használható alapvilágításként, amely kiegészíthető más lámpákkal akcentus- és kiegészítő világításként. A lámpatest minden alkatrésze kiváló minőségű és kivitelezésű, így Ön hosszú ideig élvezheti ezt a német gyártmányú fényforrást! Nagyobb biztonságot garantál az a tény, hogy a szürke filc alatti hordozófólia megfelel a B1 építőanyag-osztály követelményeinek, és ezért égésgátló.

A feny24.hu webáruházban a mennyezeti lámpák kategóriából a Rothfels Gala mennyezeti lámpa, szürke filc, 60 cm) terméket 113 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

Rothfels

Gyakran ismételt kérdések a Rothfels Gala mennyezeti lámpa, szürke filc, 60 cm kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Rothfels Gala mennyezeti lámpa, szürke filc, 60 cm?

A Rothfels Gala mennyezeti lámpa, szürke filc, 60 cm terméket 113 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Rothfels Gala mennyezeti lámpa, szürke filc, 60 cm terméket?

A Rothfels Gala mennyezeti lámpa, szürke filc, 60 cm terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Rothfels Gala mennyezeti lámpa, szürke filc, 60 cm raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Rothfels Gala mennyezeti lámpa, szürke filc, 60 cm Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Rothfels Gala mennyezeti lámpa, szürke filc, 60 cmEAN kódja?

A Rothfels Gala mennyezeti lámpa, szürke filc, 60 cm termék EAN kódja: 4251096543902

Még több terméket keresél a rothfels gyártótól?

Katalógusunkban az rothfels márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb rothfels termékeinek kínálatát.