Razmine mint ág LED deco lámpa

Beltéri karácsonyi dekoráció
Gyártó Sirius
Ajánljuk Beltéri karácsonyi dekoráció Sirius

Razmine mint ág LED deco lámpaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Razmine mint ág LED deco lámpa

Teljes Razmine mint ág LED deco lámpa termékleírás

A Rasmine drótból készült, mint egy barna ág, amely 66 meleg fehér LED-del van felszerelve. Ezáltal a Rasmine ideális alap a csillagokkal, figurákkal stb. való díszítéshez, így hangulatos karácsonyi dekorációt készíthet beltérben. Akasztásra alkalmas. - Elemes működés: 2 x AA (exkluzív) - távirányítású (nem tartozék)

A feny24.hu webáruházban a beltéri karácsonyi dekoráció kategóriából a Razmine mint ág LED deco lámpa) terméket 14 906 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Karácsonyi fények, Karácsony dekorációk, Beltéri karácsonyi dekoráció,

Sirius

Gyakran ismételt kérdések a Razmine mint ág LED deco lámpa kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Razmine mint ág LED deco lámpa?

A Razmine mint ág LED deco lámpa terméket 14 906Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Razmine mint ág LED deco lámpa terméket?

A Razmine mint ág LED deco lámpa terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Razmine mint ág LED deco lámpa raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Razmine mint ág LED deco lámpa Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Razmine mint ág LED deco lámpaEAN kódja?

A Razmine mint ág LED deco lámpa termék EAN kódja: 5707310355558

Még több terméket keresél a sirius gyártótól?

Katalógusunkban az sirius márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb sirius termékeinek kínálatát.