Kategória Kültéri lámpák
Napelemes lámpák
Gyártó PRIOS
Ajánljuk Napelemes lámpák PRIOS

Prios Lius LED napelemes lámpa mozgásérzékelővela következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kültéri lámpák, Napelemes lámpák,

Teljes Prios Lius LED napelemes lámpa mozgásérzékelővel termékleírás

A Lius LED napelemes fali lámpa öntött alumíniumból készült, és fixen rögzített LED-ekkel rendelkezik, amelyek univerzális fehér megvilágítást biztosítanak. Praktikus mozgásérzékelővel is rendelkezik- Érzékelő érzékelő szöge 120°- Érzékelő érzékelő hatótávolsága 6-8m- Napelem 6 V 500mA- 3,7V 26000mA Li-Ni akkumulátor - Töltési idő 8-10 óra

A feny24.hu webáruházban a napelemes lámpák kategóriából a Prios Lius LED napelemes lámpa mozgásérzékelővel) terméket 21 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kültéri lámpák, Napelemes lámpák,

PRIOS

4251911763386

Gyakran ismételt kérdések a Prios Lius LED napelemes lámpa mozgásérzékelővel kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Prios Lius LED napelemes lámpa mozgásérzékelővel?

A Prios Lius LED napelemes lámpa mozgásérzékelővel terméket 21 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Prios Lius LED napelemes lámpa mozgásérzékelővel terméket?

A Prios Lius LED napelemes lámpa mozgásérzékelővel terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Prios Lius LED napelemes lámpa mozgásérzékelővel raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Prios Lius LED napelemes lámpa mozgásérzékelővel Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Prios Lius LED napelemes lámpa mozgásérzékelővelEAN kódja?

A Prios Lius LED napelemes lámpa mozgásérzékelővel termék EAN kódja: 4251911763386

Még több terméket keresél a prios gyártótól?

Katalógusunkban az prios márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb prios termékeinek kínálatát.