Mennyezeti lámpák
Gyártó Philips
Ajánljuk Mennyezeti lámpák Philips

Philips Toba LED lámpa CCT távirányító fehéra következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

Teljes Philips Toba LED lámpa CCT távirányító fehér termékleírás

A Toba LED mennyezeti lámpával a világítás bármikor kényelmesen beállítható a mellékelt távirányítóval.- Állítható fényszínek: nappali fény (6500 K), univerzális fehér (5000 K és 4000 K), meleg fehér (2700 K)- Dimmelési szintek 100 %, 75 %, 50 %, 25 %

A feny24.hu webáruházban a mennyezeti lámpák kategóriából a Philips Toba LED lámpa CCT távirányító fehér) terméket 41 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

Philips

Gyakran ismételt kérdések a Philips Toba LED lámpa CCT távirányító fehér kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Philips Toba LED lámpa CCT távirányító fehér?

A Philips Toba LED lámpa CCT távirányító fehér terméket 41 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Philips Toba LED lámpa CCT távirányító fehér terméket?

A Philips Toba LED lámpa CCT távirányító fehér terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Philips Toba LED lámpa CCT távirányító fehér raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Philips Toba LED lámpa CCT távirányító fehér Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Philips Toba LED lámpa CCT távirányító fehérEAN kódja?

A Philips Toba LED lámpa CCT távirányító fehér termék EAN kódja: 8718699680954

Még több terméket keresél a philips gyártótól?

Katalógusunkban az philips márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb philips termékeinek kínálatát.