Sínes lámpák
Paulmann sínek
Gyártó Paulmann
Ajánljuk Paulmann sínek Paulmann

Paulmann URail Topa Dot LED fény 4000Ka következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Sínes lámpák, Paulmann sínek,

Teljes Paulmann URail Topa Dot LED fény 4000K termékleírás

A Topa LED-es lámpatest árnyéka átlátszó akrilból készült, és belülről szaténozott. A matt belső felületnek köszönhetően a fixen beépített, univerzális fehér színű LED-ek fénye egyenletesen oszlik el a fénypont körül. A visszafogott színösszeállítás nemcsak a legkülönfélébb helyiségkoncepciókkal kombinálható, hanem az URail sínrendszer különböző színváltozataihoz is illeszkedik. A fényerő R, L, C - fényerőszabályzóval szabályozható.

A feny24.hu webáruházban a paulmann sínek kategóriából a Paulmann URail Topa Dot LED fény 4000K) terméket 26 947 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Sínes lámpák, Paulmann sínek,

Paulmann

Gyakran ismételt kérdések a Paulmann URail Topa Dot LED fény 4000K kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Paulmann URail Topa Dot LED fény 4000K?

A Paulmann URail Topa Dot LED fény 4000K terméket 26 947Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Paulmann URail Topa Dot LED fény 4000K terméket?

A Paulmann URail Topa Dot LED fény 4000K terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Paulmann URail Topa Dot LED fény 4000K raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Paulmann URail Topa Dot LED fény 4000K Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Paulmann URail Topa Dot LED fény 4000KEAN kódja?

A Paulmann URail Topa Dot LED fény 4000K termék EAN kódja: 4000870968093

Még több terméket keresél a paulmann gyártótól?

Katalógusunkban az paulmann márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb paulmann termékeinek kínálatát.