Kategória Kültéri lámpák
Gyártó Paulmann
Eladó lampak.hu
Ajánljuk Napelemes mozgásérzékelő lámpák Paulmann

Paulmann LED napelemes ösvénylámpa Ryse antracita következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kültéri lámpák, Napelemes lámpák, Napelemes mozgásérzékelő lámpák,

Paulmann Paulmann 94249

Teljes Paulmann LED napelemes ösvénylámpa Ryse antracit termékleírás

A Ryse LED-es napelemes ösvényfény egy magas, kocka alakú keretre támaszkodó kerek műanyag fejből áll. A tetején elhelyezett napelemmodul napközben tölti az akkumulátort. Amikor a szürkületérzékelő alacsony környezeti fényerőt érzékel, egy lefelé irányuló mezőt táplál LED-ekkel. Az állandó éjszakai tájékozódási fény teljes fényerőre kapcsol, amint a mozgásérzékelőt közeledő személyek aktiválják.

A lampak.hu webáruházban a napelemes mozgásérzékelő lámpák kategóriából a Paulmann LED napelemes ösvénylámpa Ryse antracit) terméket 23 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kültéri lámpák, Napelemes lámpák, Napelemes mozgásérzékelő lámpák, Fali és mennyezeti lámpák,

Paulmann

lampak.hu

Gyakran ismételt kérdések a Paulmann LED napelemes ösvénylámpa Ryse antracit kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Paulmann LED napelemes ösvénylámpa Ryse antracit?

A Paulmann LED napelemes ösvénylámpa Ryse antracit terméket 23 990Ft-tól vásárolhatod meg a lampak.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Paulmann LED napelemes ösvénylámpa Ryse antracit terméket?

A Paulmann LED napelemes ösvénylámpa Ryse antracit terméket például a lampak.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Paulmann LED napelemes ösvénylámpa Ryse antracit raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Paulmann LED napelemes ösvénylámpa Ryse antracit Megnézheted a lampak.hu oldalon.

❓ Mi a Paulmann LED napelemes ösvénylámpa Ryse antracitEAN kódja?

A Paulmann LED napelemes ösvénylámpa Ryse antracit termék EAN kódja: 4000870942499

Még több terméket keresél a paulmann gyártótól?

Katalógusunkban az paulmann márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb paulmann termékeinek kínálatát.