Asztali lámpák
Gyártó Pauleen
Ajánljuk Asztali lámpák Pauleen

Pauleen Night Deer LED éjszakai fény, USB, CCTa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Asztali lámpák,

Teljes Pauleen Night Deer LED éjszakai fény, USB, CCT termékleírás

A Night Deer LED-es éjszakai lámpa állítható és tompítható a meleg fehér fénytől az univerzális fehér fényen át a nappali fehér fényszínig. A beépített akkumulátor USB-csatlakozással tölthető. Az USB-kábel a szállítási terjedelem részét képezi. Az Éjszakai szarvas éjszakai fény barátságos segítője a gyermekeknek az elalvásban, és enyhítheti a sötétségtől való félelmet. - Teljesen töltse fel az akkumulátort az első használat előtt - Színváltó RGBW - BPA-mentes

A feny24.hu webáruházban a asztali lámpák kategóriából a Pauleen Night Deer LED éjszakai fény, USB, CCT) terméket 8 338 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Asztali lámpák,

Pauleen

Gyakran ismételt kérdések a Pauleen Night Deer LED éjszakai fény, USB, CCT kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Pauleen Night Deer LED éjszakai fény, USB, CCT?

A Pauleen Night Deer LED éjszakai fény, USB, CCT terméket 8 338Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Pauleen Night Deer LED éjszakai fény, USB, CCT terméket?

A Pauleen Night Deer LED éjszakai fény, USB, CCT terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Pauleen Night Deer LED éjszakai fény, USB, CCT raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Pauleen Night Deer LED éjszakai fény, USB, CCT Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Pauleen Night Deer LED éjszakai fény, USB, CCTEAN kódja?

A Pauleen Night Deer LED éjszakai fény, USB, CCT termék EAN kódja: 4000870482377

Még több terméket keresél a pauleen gyártótól?

Katalógusunkban az pauleen márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb pauleen termékeinek kínálatát.