Mennyezeti lámpák
Gyártó Paul Neuhaus
Eladó lampak.hu
Ajánljuk Mennyezeti lámpák Paul Neuhaus

Paul Neuhaus Paul Neuhaus 6025a következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Paul Neuhaus Yuki LED mennyezeti lámpa, kerek for.
Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

Teljes Paul Neuhaus Paul Neuhaus 6025 termékleírás

A Yuki LED mennyezeti lámpa két gyűrűjében LED-lapokat helyeztek el, amelyek fénye biztosítja a helyiség alapvilágítását; a kerek középpontban egy csillagos égbolt ragyog. A fény színe a meleg fehértől az univerzális fehérig állítható, a fényerő pedig szabályozható. A fényforrások külön-külön vagy együtt is kapcsolhatók. Minden beállítás kényelmesen elvégezhető a mellékelt távirányítóval.

A lampak.hu webáruházban a mennyezeti lámpák kategóriából a Paul Neuhaus Paul Neuhaus 6025) terméket 133 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák, Fali és mennyezeti lámpák,

Paul Neuhaus

lampak.hu

Gyakran ismételt kérdések a Paul Neuhaus Paul Neuhaus 6025 kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Paul Neuhaus Paul Neuhaus 6025?

A Paul Neuhaus Paul Neuhaus 6025 terméket 133 990Ft-tól vásárolhatod meg a lampak.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Paul Neuhaus Paul Neuhaus 6025 terméket?

A Paul Neuhaus Paul Neuhaus 6025 terméket például a lampak.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Paul Neuhaus Paul Neuhaus 6025 raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Paul Neuhaus Paul Neuhaus 6025 Megnézheted a lampak.hu oldalon.

❓ Mi a Paul Neuhaus Paul Neuhaus 6025EAN kódja?

A Paul Neuhaus Paul Neuhaus 6025 termék EAN kódja: 4012248358276

Még több terméket keresél a paul neuhaus gyártótól?

Katalógusunkban az paul neuhaus márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb paul neuhaus termékeinek kínálatát.