Állólámpák
Gyártó OLEV
Ajánljuk Állólámpák OLEV

OLEV Crane LED állólámpa fekete 4 000Ka következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Állólámpák,

Teljes OLEV Crane LED állólámpa fekete 4 000K termékleírás

A LED-es állólámpát tanulószobákban és nyilvános/kereskedelmi munkaterületeken való használatra tervezték. Fekete eloxált alumíniumból készült, karcsú formában. A vízszintesen kivetítő fej felül és alul LED-ekkel van felszerelve, így a közvetett és a közvetlen fény egyszerre érvényesül. A kereten lévő érintőképernyős kezelőfelülettel (be/kikapcsolás/tompítás).

A feny24.hu webáruházban a Állólámpák kategóriából a OLEV Crane LED állólámpa fekete 4 000K) terméket 896 489 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Állólámpák,

OLEV

Gyakran ismételt kérdések a OLEV Crane LED állólámpa fekete 4 000K kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a OLEV Crane LED állólámpa fekete 4 000K?

A OLEV Crane LED állólámpa fekete 4 000K terméket 896 489Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a OLEV Crane LED állólámpa fekete 4 000K terméket?

A OLEV Crane LED állólámpa fekete 4 000K terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A OLEV Crane LED állólámpa fekete 4 000K raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron OLEV Crane LED állólámpa fekete 4 000K Megnézheted a feny24.hu oldalon.

Még több terméket keresél a olev gyártótól?

Katalógusunkban az olev márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb olev termékeinek kínálatát.