Kategória Kulteri allolámpák
Gyártó QAZQA
Eladó lampaesfeny.hu
Ajánljuk Kulteri allolámpák QAZQA

Okos álló kültéri lámpa rozsdabarna 70 cm WiFi P45-tel - Dániaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kulteri allolámpák,

Okos álló kültéri lámpa rozsdabarna 70 cm WiFi P45-tel - Dánia

Teljes Okos álló kültéri lámpa rozsdabarna 70 cm WiFi P45-tel - Dánia termékleírás

Ideje vonzóan megvilágítani kertjét? Válassza a Dánia kültéri állólámpát, és biztos lehet benne, hogy a legszebb, legkarcsúbb világításban lesz! A rozsdabarna szín a műanyag kupakkal modern és ipari hatást kelt. A lámpa hossza 8,5 cm, szélessége 8,5 cm és magassága 70 cm. A lámpához E27 intelligens fényforrás tartozik, összesen 4,5 watt teljesítménnyel és 15 000 égési órával. Ez a fényforrás könnyen kezelhető telefonjával vagy intelligens otthoni asszisztensével. A fényforrás szabályozható, és összesen 470 lumenes, és 1800 és 4000 Kelvin között szabályozható. Így mindig megtalálja a tökéletes hangulatvilágítást vagy funkcionális világítást a kertjében. Ez az IP44 védettségű kültéri lámpa fröccsenésálló! Világítsa meg kertjét hűvös és vonzó módon ezzel az intelligens fényforrással ellátott kültéri állólámpával, Dánia!

A lampaesfeny.hu webáruházban a kulteri allolámpák kategóriából a Okos álló kültéri lámpa rozsdabarna 70 cm WiFi P45-tel - Dánia) terméket 23 085 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kulteri allolámpák,

QAZQA

lampaesfeny.hu

Gyakran ismételt kérdések a Okos álló kültéri lámpa rozsdabarna 70 cm WiFi P45-tel - Dánia kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Okos álló kültéri lámpa rozsdabarna 70 cm WiFi P45-tel - Dánia?

A Okos álló kültéri lámpa rozsdabarna 70 cm WiFi P45-tel - Dánia terméket 23 085Ft-tól vásárolhatod meg a lampaesfeny.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Okos álló kültéri lámpa rozsdabarna 70 cm WiFi P45-tel - Dánia terméket?

A Okos álló kültéri lámpa rozsdabarna 70 cm WiFi P45-tel - Dánia terméket például a lampaesfeny.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Okos álló kültéri lámpa rozsdabarna 70 cm WiFi P45-tel - Dánia raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Okos álló kültéri lámpa rozsdabarna 70 cm WiFi P45-tel - Dánia Megnézheted a lampaesfeny.hu oldalon.

❓ Mi a Okos álló kültéri lámpa rozsdabarna 70 cm WiFi P45-tel - DániaEAN kódja?

A Okos álló kültéri lámpa rozsdabarna 70 cm WiFi P45-tel - Dánia termék EAN kódja: 8718881129384

Még több terméket keresél a qazqa gyártótól?

Katalógusunkban az qazqa márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb qazqa termékeinek kínálatát.