Asztali lámpák
Ablakpárkány lámpák
Gyártó Lindby
Ajánljuk Ablakpárkány lámpák Lindby

Nica asztali lámpa, barna külső búrávala következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Ablakpárkány lámpák,

Nica asztali lámpa, barna külső búrával

Teljes Nica asztali lámpa, barna külső búrával termékleírás

Barna és fehér Nica éjjeli lámpa 2 szövet árnyékolóval Ezt az asztali lámpát az éjjeliszekrényre szánják, de természetesen a lakás más helyein is elhelyezhető, például az ablakpárkányon, a komódon vagy az éjjeliszekrényen. Minden hely közös abban, hogy gyönyörű, hangulatos fényben fürdik, amikor bekapcsolja a Nica éjjeli lámpát. A külső árnyék barna és nagyon áttetsző, a belső fehér és sűrűn szőtt.

A feny24.hu webáruházban a ablakpárkány lámpák kategóriából a Nica asztali lámpa, barna külső búrával) terméket 11 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Ablakpárkány lámpák,

Lindby

Gyakran ismételt kérdések a Nica asztali lámpa, barna külső búrával kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Nica asztali lámpa, barna külső búrával?

A Nica asztali lámpa, barna külső búrával terméket 11 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Nica asztali lámpa, barna külső búrával terméket?

A Nica asztali lámpa, barna külső búrával terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Nica asztali lámpa, barna külső búrával raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Nica asztali lámpa, barna külső búrával Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Nica asztali lámpa, barna külső búrávalEAN kódja?

A Nica asztali lámpa, barna külső búrával termék EAN kódja: 4251096515978

Még több terméket keresél a lindby gyártótól?

Katalógusunkban az lindby márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb lindby termékeinek kínálatát.