Kategória Dekoratív fények
Kültéri fényfüzér
Gyártó Newgarden
Ajánljuk Kültéri fényfüzér Newgarden

Newgarden Allegra LED fényfüzér juta kábellela következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Dekoratív fények, Tündérfények, Kültéri fényfüzér,

Teljes Newgarden Allegra LED fényfüzér juta kábellel termékleírás

Az Allegra fénylánc 10 beépített LED izzója meleg fényével hangulatos légkört teremt az erkélyen, a kertben, a teraszon vagy a lakótérben. A barna juta kábel is gyönyörű természetes hangsúlyt ad. Az izzók törésbiztosak és szükség esetén cserélhetők.

- Védelmi osztály IP44

A feny24.hu webáruházban a kültéri fényfüzér kategóriából a Newgarden Allegra LED fényfüzér juta kábellel) terméket 17 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Dekoratív fények, Tündérfények, Kültéri fényfüzér,

Newgarden

Gyakran ismételt kérdések a Newgarden Allegra LED fényfüzér juta kábellel kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Newgarden Allegra LED fényfüzér juta kábellel?

A Newgarden Allegra LED fényfüzér juta kábellel terméket 17 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Newgarden Allegra LED fényfüzér juta kábellel terméket?

A Newgarden Allegra LED fényfüzér juta kábellel terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Newgarden Allegra LED fényfüzér juta kábellel raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Newgarden Allegra LED fényfüzér juta kábellel Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Newgarden Allegra LED fényfüzér juta kábellelEAN kódja?

A Newgarden Allegra LED fényfüzér juta kábellel termék EAN kódja: 8435578504643

Még több terméket keresél a newgarden gyártótól?

Katalógusunkban az newgarden márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb newgarden termékeinek kínálatát.