Asztali lámpák
Csíptetős lámpák
Gyártó NEMO
Ajánljuk Csíptetős lámpák NEMO

Nemo Projecteur 165 kapaszkodó fény, homokfehéra következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Csíptetős lámpák,

Teljes Nemo Projecteur 165 kapaszkodó fény, homokfehér termékleírás

A Projecteur 165 bilincslámpa Le Corbusier építész 1954-es tervén alapul, amelyet a chandigarhi (India) bíróság számára készített. Alumíniumból készült, félgömb alakú, hengeres nyúlvánnyal ellátott, és konzolra igazítható. Ez és a szárnycsavarok ipari jelleget kölcsönöznek a bilincslámpának. 1 x E27, max. 23 W (kizárólag).

A feny24.hu webáruházban a csíptetős lámpák kategóriából a Nemo Projecteur 165 kapaszkodó fény, homokfehér) terméket 96 205 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Csíptetős lámpák,

NEMO

Gyakran ismételt kérdések a Nemo Projecteur 165 kapaszkodó fény, homokfehér kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Nemo Projecteur 165 kapaszkodó fény, homokfehér?

A Nemo Projecteur 165 kapaszkodó fény, homokfehér terméket 96 205Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Nemo Projecteur 165 kapaszkodó fény, homokfehér terméket?

A Nemo Projecteur 165 kapaszkodó fény, homokfehér terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Nemo Projecteur 165 kapaszkodó fény, homokfehér raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Nemo Projecteur 165 kapaszkodó fény, homokfehér Megnézheted a feny24.hu oldalon.

Még több terméket keresél a nemo gyártótól?

Katalógusunkban az nemo márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb nemo termékeinek kínálatát.