Fali lámpák
Gyártó NEMO
Ajánljuk Fali lámpák NEMO

Nemo Projecteur 165 fali lámpa, mokka barnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Teljes Nemo Projecteur 165 fali lámpa, mokka barna termékleírás

A Projecteur 165 egylámpás fali lámpa Le Corbusier építész 1954-ben készített tervére vezethető vissza, amelyet a chandigarhi (India) bíróság felszerelésére készített. A konzolon forgatható és elforgatható árnyékoló alumíniumból készült, hengeres nyúlványú félkupola alakú. Az alsó fedél ívelt üvegből készült, belülről homokfúvott. A szárnycsavarok ipari jelleget kölcsönöznek a Projecteur 165-nek. 1 x E27, max. 23 W (kizárólag).

A feny24.hu webáruházban a fali lámpák kategóriából a Nemo Projecteur 165 fali lámpa, mokka barna) terméket 116 821 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Fali lámpák,

NEMO

Gyakran ismételt kérdések a Nemo Projecteur 165 fali lámpa, mokka barna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Nemo Projecteur 165 fali lámpa, mokka barna?

A Nemo Projecteur 165 fali lámpa, mokka barna terméket 116 821Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Nemo Projecteur 165 fali lámpa, mokka barna terméket?

A Nemo Projecteur 165 fali lámpa, mokka barna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Nemo Projecteur 165 fali lámpa, mokka barna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Nemo Projecteur 165 fali lámpa, mokka barna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

Még több terméket keresél a nemo gyártótól?

Katalógusunkban az nemo márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb nemo termékeinek kínálatát.