Navida ablakfény, fa, 7 égős, barna

A barna színű fából készült, hétágú Navida ablakcsillár fehér műanyag gyertyákkal számos lakberendezési stílusba illeszthető, és ünnepi hangulatot teremt az ablakpárkányon, komódon vagy asztalon. Kapcsolóval... Több információ

Kategória Karácsonyi fények
Gyertyahidak
Gyártó STAR TRADING
Ajánljuk Gyertyahidak STAR TRADING

Navida ablakfény, fa, 7 égős, barnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Karácsonyi fények, Gyertyahidak,

Teljes Navida ablakfény, fa, 7 égős, barna termékleírás

A barna színű fából készült, hétágú Navida ablakcsillár fehér műanyag gyertyákkal számos lakberendezési stílusba illeszthető, és ünnepi hangulatot teremt az ablakpárkányon, komódon vagy asztalon. Kapcsolóval és tápkábellel.

A feny24.hu webáruházban a gyertyahidak kategóriából a Navida ablakfény, fa, 7 égős, barna) terméket 33 917 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Karácsonyi fények, Gyertyahidak,

STAR TRADING

7391482039583

Gyakran ismételt kérdések a Navida ablakfény, fa, 7 égős, barna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Navida ablakfény, fa, 7 égős, barna?

A Navida ablakfény, fa, 7 égős, barna terméket 33 917Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Navida ablakfény, fa, 7 égős, barna terméket?

A Navida ablakfény, fa, 7 égős, barna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Navida ablakfény, fa, 7 égős, barna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Navida ablakfény, fa, 7 égős, barna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Navida ablakfény, fa, 7 égős, barnaEAN kódja?

A Navida ablakfény, fa, 7 égős, barna termék EAN kódja: 7391482039583

Még több terméket keresél a star trading gyártótól?

Katalógusunkban az star trading márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb star trading termékeinek kínálatát.