Kategória Napelemes dekoratív lámpák
Gyártó MERKURY MARKET
Eladó merkurymarket.hu
Ajánljuk Napelemes dekoratív lámpák MERKURY MARKET

Napelemes lámpa reflektor BY-25113a következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Napelemes dekoratív lámpák,

Teljes Napelemes lámpa reflektor BY-25113 termékleírás

Kerti lámpa univerzális használatra, műanyagból készült. A LED-technológia alkalmazása hosszú megvilágítási időt biztosít. A lámpa beépített LED SMD fényforrással rendelkezik, hideg, fehér fényszínnel. Este egy szürkületérzékelő automatikusan bekapcsolja a lámpát, és megvilágítja a kertet. A napelemes lámpák gyönyörűen mutatnak az egész kertben, különösen az utak, folyosók, feljárók, teraszok és tornácok mentén, kiemelve a kisebb kerti elemeket és a tavakat.A növénykompozíciókat is kiegészíthetik.

A merkurymarket.hu webáruházban a napelemes dekoratív lámpák kategóriából a Napelemes lámpa reflektor BY-25113) terméket 6 627 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Napelemes dekoratív lámpák,

MERKURY MARKET

merkurymarket.hu

Gyakran ismételt kérdések a Napelemes lámpa reflektor BY-25113 kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Napelemes lámpa reflektor BY-25113?

A Napelemes lámpa reflektor BY-25113 terméket 6 627Ft-tól vásárolhatod meg a merkurymarket.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Napelemes lámpa reflektor BY-25113 terméket?

A Napelemes lámpa reflektor BY-25113 terméket például a merkurymarket.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Napelemes lámpa reflektor BY-25113 raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Napelemes lámpa reflektor BY-25113 Megnézheted a merkurymarket.hu oldalon.

❓ Mi a Napelemes lámpa reflektor BY-25113EAN kódja?

A Napelemes lámpa reflektor BY-25113 termék EAN kódja: 5903321395570

Még több terméket keresél a merkury market gyártótól?

Katalógusunkban az merkury market márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb merkury market termékeinek kínálatát.