Kategória LED oszloplámpák
Gyártó MERKURY MARKET
Eladó merkurymarket.hu
Ajánljuk LED oszloplámpák MERKURY MARKET

Napelemes lámpa BS-21109 Törpea következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

LED oszloplámpák,

Teljes Napelemes lámpa BS-21109 Törpe termékleírás

Kerti lámpa univerzális használatra műanyagból. A LED-technológia használata hosszú megvilágítási időt biztosít. A lámpa beépített LED fényforrást tartalmaz, SMD hideg, fehér fényt. Este a tompítás érzékelő automatikusan bekapcsolja a lámpát, és megvilágítja a kertet. A napfényszórók szebbek az egész kertben, különösen az utak, ösvények, autó utak, teraszok és verandák mentén, hangsúlyozva a kis kertépítészet és a víz elemeket. Kiegészíthetik a növény kompozíciókat is.

A merkurymarket.hu webáruházban a led oszloplámpák kategóriából a Napelemes lámpa BS-21109 Törpe) terméket 3 702 Ft-os áron vásárolhatod meg.

LED oszloplámpák,

MERKURY MARKET

merkurymarket.hu

Gyakran ismételt kérdések a Napelemes lámpa BS-21109 Törpe kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Napelemes lámpa BS-21109 Törpe?

A Napelemes lámpa BS-21109 Törpe terméket 3 702Ft-tól vásárolhatod meg a merkurymarket.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Napelemes lámpa BS-21109 Törpe terméket?

A Napelemes lámpa BS-21109 Törpe terméket például a merkurymarket.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Napelemes lámpa BS-21109 Törpe raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Napelemes lámpa BS-21109 Törpe Megnézheted a merkurymarket.hu oldalon.

❓ Mi a Napelemes lámpa BS-21109 TörpeEAN kódja?

A Napelemes lámpa BS-21109 Törpe termék EAN kódja: 5902388763001

Még több terméket keresél a merkury market gyártótól?

Katalógusunkban az merkury market márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb merkury market termékeinek kínálatát.

További termékek a kategóriából