Asztali lámpák
Íróasztal lámpák
Gyártó Globo
Ajánljuk Íróasztal lámpák Globo

Mitti LED asztali lámpa USB-csatlakozó ezüst/fehéra következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Íróasztal lámpák,

Teljes Mitti LED asztali lámpa USB-csatlakozó ezüst/fehér termékleírás

Mitti LED asztali lámpa USB csatlakozóval és számos praktikus funkcióval A Mitti LED-es asztali lámpa igazi univerzális tehetség, és különösen alkalmas irodai használatra, de ideálisan használható a gyermek- vagy ifjúsági szobában is. A lámpa rugalmas karral rendelkezik, amely egyedileg állítható. A lámpatest fényereje a beépített fényerőszabályozó funkcióval szabályozható, és a fény színe is változtatható a melegfehértől a nappali fehérig. Az alapba egy RGB világítótest van beépítve, amely élénk színekben világít, és kellemes éjszakai fényként szolgálhat. Különösen praktikus a beépített USB-port, amely megfelelő USB-kábellel okostelefonok vagy táblagépek töltésére használható.

A feny24.hu webáruházban a Íróasztal lámpák kategóriából a Mitti LED asztali lámpa USB-csatlakozó ezüst/fehér) terméket 37 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Íróasztal lámpák,

Globo

Gyakran ismételt kérdések a Mitti LED asztali lámpa USB-csatlakozó ezüst/fehér kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Mitti LED asztali lámpa USB-csatlakozó ezüst/fehér?

A Mitti LED asztali lámpa USB-csatlakozó ezüst/fehér terméket 37 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Mitti LED asztali lámpa USB-csatlakozó ezüst/fehér terméket?

A Mitti LED asztali lámpa USB-csatlakozó ezüst/fehér terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Mitti LED asztali lámpa USB-csatlakozó ezüst/fehér raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Mitti LED asztali lámpa USB-csatlakozó ezüst/fehér Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Mitti LED asztali lámpa USB-csatlakozó ezüst/fehérEAN kódja?

A Mitti LED asztali lámpa USB-csatlakozó ezüst/fehér termék EAN kódja: 9007371384716

Még több terméket keresél a globo gyártótól?

Katalógusunkban az globo márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb globo termékeinek kínálatát.