Fali lámpák
Gyártó Menzel
Ajánljuk Fali lámpák Menzel

Menzel Provence matt fali lámpa három égősa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Teljes Menzel Provence matt fali lámpa három égős termékleírás

A háromlámpás Provence matt fali spotlámpa barna-fekete színű, formatervezett vasból és fehér kerámiából készült gyönyörű árnyékolókkal tökéletesen illeszkedik a vidéki ház stílusú környezetbe. A három árnyékoló tökéletesen összehangolható illesztésekkel, és a reflektor mennyezetre történő felszerelésre is alkalmas.

A feny24.hu webáruházban a fali lámpák kategóriából a Menzel Provence matt fali lámpa három égős) terméket 145 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Menzel

4023212071886

Gyakran ismételt kérdések a Menzel Provence matt fali lámpa három égős kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Menzel Provence matt fali lámpa három égős?

A Menzel Provence matt fali lámpa három égős terméket 145 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Menzel Provence matt fali lámpa három égős terméket?

A Menzel Provence matt fali lámpa három égős terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Menzel Provence matt fali lámpa három égős raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Menzel Provence matt fali lámpa három égős Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Menzel Provence matt fali lámpa három égősEAN kódja?

A Menzel Provence matt fali lámpa három égős termék EAN kódja: 4023212071886

Még több terméket keresél a menzel gyártótól?

Katalógusunkban az menzel márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb menzel termékeinek kínálatát.