Menzel Chateau állólámpa opálüveg ernyővel

A CHATEAU ívelt kerete barna-fekete lakkozott vasból készült, és fehér scavo üveg koronázza. Kellemes és dekoratív kiegészítő világításhoz

Állólámpák
Gyártó Menzel
Ajánljuk Állólámpák Menzel

Menzel Chateau állólámpa opálüveg ernyővela következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Állólámpák,

Teljes Menzel Chateau állólámpa opálüveg ernyővel termékleírás

A feny24.hu webáruházban a Állólámpák kategóriából a Menzel Chateau állólámpa opálüveg ernyővel) terméket 245 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Állólámpák,

Menzel

4023212039909

Gyakran ismételt kérdések a Menzel Chateau állólámpa opálüveg ernyővel kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Menzel Chateau állólámpa opálüveg ernyővel?

A Menzel Chateau állólámpa opálüveg ernyővel terméket 245 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Menzel Chateau állólámpa opálüveg ernyővel terméket?

A Menzel Chateau állólámpa opálüveg ernyővel terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Menzel Chateau állólámpa opálüveg ernyővel raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Menzel Chateau állólámpa opálüveg ernyővel Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Menzel Chateau állólámpa opálüveg ernyővelEAN kódja?

A Menzel Chateau állólámpa opálüveg ernyővel termék EAN kódja: 4023212039909

Még több terméket keresél a menzel gyártótól?

Katalógusunkban az menzel márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb menzel termékeinek kínálatát.