Menzel Chalet - virágos fali lámpa üvegtulipánnal

A CHALET virágos megjelenéssel és rusztikus bájjal bűvöl. A fekete-barna fémkeretet fehér scavo üvegablakok egészítik ki, amelyek hozzájárulnak a meleg megvilágításhoz

Fali lámpák
Gyártó Menzel
Ajánljuk Fali lámpák Menzel

Menzel Chalet - virágos fali lámpa üvegtulipánnala következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Teljes Menzel Chalet - virágos fali lámpa üvegtulipánnal termékleírás

A feny24.hu webáruházban a fali lámpák kategóriából a Menzel Chalet - virágos fali lámpa üvegtulipánnal) terméket 177 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Menzel

4023212063294

Gyakran ismételt kérdések a Menzel Chalet - virágos fali lámpa üvegtulipánnal kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Menzel Chalet - virágos fali lámpa üvegtulipánnal?

A Menzel Chalet - virágos fali lámpa üvegtulipánnal terméket 177 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Menzel Chalet - virágos fali lámpa üvegtulipánnal terméket?

A Menzel Chalet - virágos fali lámpa üvegtulipánnal terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Menzel Chalet - virágos fali lámpa üvegtulipánnal raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Menzel Chalet - virágos fali lámpa üvegtulipánnal Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Menzel Chalet - virágos fali lámpa üvegtulipánnalEAN kódja?

A Menzel Chalet - virágos fali lámpa üvegtulipánnal termék EAN kódja: 4023212063294

Még több terméket keresél a menzel gyártótól?

Katalógusunkban az menzel márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb menzel termékeinek kínálatát.