Kategória Mennyezeti lámpák
Gyártó QAZQA
Eladó lampaesfeny.hu
Ajánljuk Mennyezeti lámpák QAZQA

Mennyezeti lámpa fehér szürke és barna 5 fényes - Multidruma következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Mennyezeti lámpák,

Teljes Mennyezeti lámpa fehér szürke és barna 5 fényes - Multidrum termékleírás

Hallgassa meg ezt a többszínű mennyezeti lámpát fehér, szürke és barna színekben. A Multidrum mélysége 62 cm, magassága 30 cm, hossza 84 cm. A szerelőlap átmérője 12 cm, magassága 2,5 cm. Több hangulatot teremteni? A lámpa szabályozható (a fényerőszabályzó nem tartozék). Ne felejtsen el külön rendelni további öt fényforrást, maximum 40 watt E27-es csatlakozóval. Tökéletes kiegészítője például irodájának vagy előszobájának!

A lampaesfeny.hu webáruházban a mennyezeti lámpák kategóriából a Mennyezeti lámpa fehér szürke és barna 5 fényes - Multidrum) terméket 35 809 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Mennyezeti lámpák,

QAZQA

lampaesfeny.hu

Gyakran ismételt kérdések a Mennyezeti lámpa fehér szürke és barna 5 fényes - Multidrum kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Mennyezeti lámpa fehér szürke és barna 5 fényes - Multidrum?

A Mennyezeti lámpa fehér szürke és barna 5 fényes - Multidrum terméket 35 809Ft-tól vásárolhatod meg a lampaesfeny.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Mennyezeti lámpa fehér szürke és barna 5 fényes - Multidrum terméket?

A Mennyezeti lámpa fehér szürke és barna 5 fényes - Multidrum terméket például a lampaesfeny.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Mennyezeti lámpa fehér szürke és barna 5 fényes - Multidrum raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Mennyezeti lámpa fehér szürke és barna 5 fényes - Multidrum Megnézheted a lampaesfeny.hu oldalon.

❓ Mi a Mennyezeti lámpa fehér szürke és barna 5 fényes - MultidrumEAN kódja?

A Mennyezeti lámpa fehér szürke és barna 5 fényes - Multidrum termék EAN kódja: 8718881140808

Még több terméket keresél a qazqa gyártótól?

Katalógusunkban az qazqa márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb qazqa termékeinek kínálatát.