Kategória Kültéri lámpák
Oszloplámpák
Gyártó Martinelli Luce
Ajánljuk Oszloplámpák Martinelli Luce

Martinelli Luce Boleto LED lámpa, 35 cma következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kültéri lámpák, Oszloplámpák,

Teljes Martinelli Luce Boleto LED lámpa, 35 cm termékleírás

A Boleto LED-es alaplámpatestet egy porcini gomba mintájára tervezték, szárral, félköríves kalappal és rozsdabarna árnyékolóval. Ugyanakkor az alján lévő csavarfejekkel és a cortenacél kinézettel ipari megjelenésű. A LED-ek a lefelé nyíló árnyékoló belsejében helyezkednek el, így meleg fehér fényük a környező háttérre sugárzik, és kellemes, közvetett megvilágítást eredményez. - Design by Emiliana Martinelli - jó színvisszaadás: CRI > 90 90 - meghajtó tartozék

A feny24.hu webáruházban a oszloplámpák kategóriából a Martinelli Luce Boleto LED lámpa, 35 cm) terméket 201 689 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kültéri lámpák, Oszloplámpák,

Martinelli Luce

Gyakran ismételt kérdések a Martinelli Luce Boleto LED lámpa, 35 cm kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Martinelli Luce Boleto LED lámpa, 35 cm?

A Martinelli Luce Boleto LED lámpa, 35 cm terméket 201 689Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Martinelli Luce Boleto LED lámpa, 35 cm terméket?

A Martinelli Luce Boleto LED lámpa, 35 cm terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Martinelli Luce Boleto LED lámpa, 35 cm raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Martinelli Luce Boleto LED lámpa, 35 cm Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Martinelli Luce Boleto LED lámpa, 35 cmEAN kódja?

A Martinelli Luce Boleto LED lámpa, 35 cm termék EAN kódja: 8033383652957

Még több terméket keresél a martinelli luce gyártótól?

Katalógusunkban az martinelli luce márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb martinelli luce termékeinek kínálatát.