Fali lámpák
Gyártó Lucande
Ajánljuk Fali lámpák Lucande

Lucande Lumani fali lámpa tükörrel, barnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Teljes Lucande Lumani fali lámpa tükörrel, barna termékleírás

Különleges Lumani fali lámpa - praktikus tükörrel felszerelve A Lumani fali lámpa igazi otthoni kiegészítő. Nemcsak fényforrást kínál, hanem beépített tükörrel is rendelkezik, amely rendkívül praktikusnak bizonyul a mindennapi életben, és a fényt is visszaveri a szobába, jobb megvilágítást teremtve. A kábelen egy billenőkapcsoló található a könnyebb kezelhetőség érdekében. A tervezésnél a minimalizmust választották, és a lámpaernyőt kihagyták. A tükör furnérfából készült, dióbarna színben. A színkontrasztot a matt sárgaréz foglalat adja, amely stílusos és elegáns hatást gyakorol a szemlélőre.

A feny24.hu webáruházban a fali lámpák kategóriából a Lucande Lumani fali lámpa tükörrel, barna) terméket 14 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Lucande

Gyakran ismételt kérdések a Lucande Lumani fali lámpa tükörrel, barna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Lucande Lumani fali lámpa tükörrel, barna?

A Lucande Lumani fali lámpa tükörrel, barna terméket 14 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Lucande Lumani fali lámpa tükörrel, barna terméket?

A Lucande Lumani fali lámpa tükörrel, barna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Lucande Lumani fali lámpa tükörrel, barna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Lucande Lumani fali lámpa tükörrel, barna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Lucande Lumani fali lámpa tükörrel, barnaEAN kódja?

A Lucande Lumani fali lámpa tükörrel, barna termék EAN kódja: 4251096599237

Még több terméket keresél a lucande gyártótól?

Katalógusunkban az lucande márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb lucande termékeinek kínálatát.