Asztali lámpák
Gyártó Louis Poulsen
Ajánljuk Asztali lámpák Louis Poulsen

Louis Poulsen AJ Oxford asztali lámpa, opál 41 cma következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Asztali lámpák,

Teljes Louis Poulsen AJ Oxford asztali lámpa, opál 41 cm termékleírás

AJ Oxford asztali lámpa csavaros rögzítéssel és opálüvegből készült ernyővelAz AJ Oxford asztali lámpa kellemes, lefelé irányuló fényt bocsát ki, amely harmonikusan megvilágítja az alatta lévő felületet a három réteg szájjal fújt opálüveg révén. A tejszerű üveg lenyűgöző fényáradatot teremt a lámpa körül. Az AJ Oxford lámpa fémből készült karcsú rúddal is rendelkezik, amely a csavaros rögzítésben végződik. Grafikus stílusával és monokróm színpalettájával az időtlen lámpatest könnyedén illeszkedik bármely otthonba. Például polcokra vagy asztalokra is rögzíthető. karcsú, grafikus kifejezésével az AJ Oxford az oxfordi St. Catherine's College építészetét tükrözi, amelyhez a lámpatestet eredetileg tervezték. Az 1963-ban átadott épületet Arne Jacobsen tervezte modernista építészeti stílusban, amely ellentétben áll a környező oxfordi egyetem klasszikus építészetével. Az AJ Oxford asztali lámpát eredetileg a kollégium impozáns ebédlőjébe tervezett, állandóan elhelyezett lámpatestnek tervezték. A lámpa ma is megtalálható a Szent Katalin Kollégiumban, amelyet továbbra is tanításra és diákszállásként használnak.

A feny24.hu webáruházban a asztali lámpák kategóriából a Louis Poulsen AJ Oxford asztali lámpa, opál 41 cm) terméket 316 571 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Asztali lámpák,

Louis Poulsen

Gyakran ismételt kérdések a Louis Poulsen AJ Oxford asztali lámpa, opál 41 cm kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Louis Poulsen AJ Oxford asztali lámpa, opál 41 cm?

A Louis Poulsen AJ Oxford asztali lámpa, opál 41 cm terméket 316 571Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Louis Poulsen AJ Oxford asztali lámpa, opál 41 cm terméket?

A Louis Poulsen AJ Oxford asztali lámpa, opál 41 cm terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Louis Poulsen AJ Oxford asztali lámpa, opál 41 cm raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Louis Poulsen AJ Oxford asztali lámpa, opál 41 cm Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Louis Poulsen AJ Oxford asztali lámpa, opál 41 cmEAN kódja?

A Louis Poulsen AJ Oxford asztali lámpa, opál 41 cm termék EAN kódja: 5714693104352

Még több terméket keresél a louis poulsen gyártótól?

Katalógusunkban az louis poulsen márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb louis poulsen termékeinek kínálatát.