Mennyezeti lámpák
Gyártó Lindby
Ajánljuk Mennyezeti lámpák Lindby

Lindby Sverina mennyezeti lámpa fából és fémbőla következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

Teljes Lindby Sverina mennyezeti lámpa fából és fémből termékleírás

Négylámpás mennyezeti lámpa Sverina fából, fém részletekkel Egy hosszúkás, barna színű faelem, amelybe négy foglalatot integráltak, és egy fekete lakkozott fémből készült tartó - ez a Sverina mennyezeti lámpa, amely megjelenésében egy kis 70-es évekbeli dizájnt árul el. A lámpa kinézete még jobban megváltoztatható az izzók kiválasztásával. Például az izzólámpák színezett üveggel különböző formájúak lehetnek, mint a képen látható. Ha dimmelhető fényforrásokat választanak, a lámpatest fényereje a házi berendezésben lévő dimmerrel is szabályozható. Az étkezőben vagy a nappaliban, a konyhában, az előszobában vagy akár a hálószobában - a négylámpás Sverina mennyezeti lámpa alkalmazási területe nagyon változatos.

A feny24.hu webáruházban a mennyezeti lámpák kategóriából a Lindby Sverina mennyezeti lámpa fából és fémből) terméket 21 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

Lindby

Gyakran ismételt kérdések a Lindby Sverina mennyezeti lámpa fából és fémből kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Lindby Sverina mennyezeti lámpa fából és fémből?

A Lindby Sverina mennyezeti lámpa fából és fémből terméket 21 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Lindby Sverina mennyezeti lámpa fából és fémből terméket?

A Lindby Sverina mennyezeti lámpa fából és fémből terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Lindby Sverina mennyezeti lámpa fából és fémből raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Lindby Sverina mennyezeti lámpa fából és fémből Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Lindby Sverina mennyezeti lámpa fából és fémbőlEAN kódja?

A Lindby Sverina mennyezeti lámpa fából és fémből termék EAN kódja: 4251096596397

Még több terméket keresél a lindby gyártótól?

Katalógusunkban az lindby márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb lindby termékeinek kínálatát.