Asztali lámpák
Éjjeli lámpák
Gyártó Lindby
Ajánljuk Éjjeli lámpák Lindby

Lindby Sverina asztali lámpa fából, egy izzósa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Éjjeli lámpák,

Teljes Lindby Sverina asztali lámpa fából, egy izzós termékleírás

Sverina asztali lámpa fából, fém részletekkel és kapcsolóval A fából készült, gyönyörű barna lángos felületű kockát középen egy fekete fémszalag díszíti, amely vízszintesen körbetekeredik a fakockán. A kocka tetején egy E27-es foglalat található, amelyben különösen egy izzószálas technikával és színezett üveggel ellátott gömblámpa mutat nagyon dekoratívan. Az asztali lámpa kialakítása a színezés miatt kissé rusztikusnak tűnik, de a forma az 1970-es évek designját idézi. A lámpa tetején egy kis billenőkapcsoló található, amellyel közvetlenül be- és kikapcsolható. A Sverina asztali lámpa éjjeli lámpaként is remekül mutat.

A feny24.hu webáruházban a Éjjeli lámpák kategóriából a Lindby Sverina asztali lámpa fából, egy izzós) terméket 13 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Éjjeli lámpák,

Lindby

Gyakran ismételt kérdések a Lindby Sverina asztali lámpa fából, egy izzós kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Lindby Sverina asztali lámpa fából, egy izzós?

A Lindby Sverina asztali lámpa fából, egy izzós terméket 13 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Lindby Sverina asztali lámpa fából, egy izzós terméket?

A Lindby Sverina asztali lámpa fából, egy izzós terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Lindby Sverina asztali lámpa fából, egy izzós raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Lindby Sverina asztali lámpa fából, egy izzós Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Lindby Sverina asztali lámpa fából, egy izzósEAN kódja?

A Lindby Sverina asztali lámpa fából, egy izzós termék EAN kódja: 4251096596458

Még több terméket keresél a lindby gyártótól?

Katalógusunkban az lindby márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb lindby termékeinek kínálatát.