Mennyezeti lámpák
Gyártó Lindby
Ajánljuk Mennyezeti lámpák Lindby

Lindby Rutger mennyezeti lámpa kerek rácsos búraa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

Teljes Lindby Rutger mennyezeti lámpa kerek rácsos búra termékleírás

Mennyezeti lámpa Rutger fekete ketrec árnyékolóval és fa baldachinnal A fekete fémszálakból készült széles, ketreces árnyékoló és a barna, égetett kivitelű, fából készült kerek baldachin kombinációja a Rutger mennyezeti lámpát rusztikus megjelenésű, vintage karakterű fényforrássá teszi, amely folyosókba és nappalikba egyaránt illik. Az E27-es foglalat, amely legfeljebb 60 W-os teljesítményű lehet, a nyitott árnyékoló közepén helyezkedik el. Egy dekoratív LED izzólámpa, esetleg színezett üveggel (nem tartozék) teszi teljessé a lámpatest kialakítását. A nyitott kialakítás lehetővé teszi a közvetlen, minden irányba történő fénysugárzást.

A feny24.hu webáruházban a mennyezeti lámpák kategóriából a Lindby Rutger mennyezeti lámpa kerek rácsos búra) terméket 33 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

Lindby

Gyakran ismételt kérdések a Lindby Rutger mennyezeti lámpa kerek rácsos búra kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Lindby Rutger mennyezeti lámpa kerek rácsos búra?

A Lindby Rutger mennyezeti lámpa kerek rácsos búra terméket 33 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Lindby Rutger mennyezeti lámpa kerek rácsos búra terméket?

A Lindby Rutger mennyezeti lámpa kerek rácsos búra terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Lindby Rutger mennyezeti lámpa kerek rácsos búra raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Lindby Rutger mennyezeti lámpa kerek rácsos búra Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Lindby Rutger mennyezeti lámpa kerek rácsos búraEAN kódja?

A Lindby Rutger mennyezeti lámpa kerek rácsos búra termék EAN kódja: 4251096596021

Még több terméket keresél a lindby gyártótól?

Katalógusunkban az lindby márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb lindby termékeinek kínálatát.