Állólámpák
Fényerőszabályzó állólámpák
Gyártó Lindby
Ajánljuk Fényerőszabályzó állólámpák Lindby

Lindby Lilou állólámpa, üvegbúra, antik barnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Állólámpák, Fényerőszabályzó állólámpák,

Teljes Lindby Lilou állólámpa, üvegbúra, antik barna termékleírás

Elegáns Lilou mennyezeti alátét üveg tállal és spirál alakú fémkerettel, sötét antikbarna színben. A Lilou egy klasszikus megjelenésű mennyezetmosó, amely végig meggyőző. A sötétbarna, antikolt kivitelű lámpakeret spirálisan van elrendezve, ezért nagyon nemesnek és meggyőzőnek tűnik, és gyönyörű szemet gyönyörködtetővé válik. Felső részében egy fehér szaténüvegből készült, enyhén alabástrom árnyalatú tálat tart. Ennek a kialakításnak köszönhetően a fény nagyon puha és hangulatos, és minden este élvezheti a hangulatos hatást. Az E27-es foglalatba az Ön által választott izzó illeszthető, szívesen energiatakarékos LED technológiával is.

A feny24.hu webáruházban a fényerőszabályzó állólámpák kategóriából a Lindby Lilou állólámpa, üvegbúra, antik barna) terméket 81 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Állólámpák, Fényerőszabályzó állólámpák,

Lindby

Gyakran ismételt kérdések a Lindby Lilou állólámpa, üvegbúra, antik barna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Lindby Lilou állólámpa, üvegbúra, antik barna?

A Lindby Lilou állólámpa, üvegbúra, antik barna terméket 81 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Lindby Lilou állólámpa, üvegbúra, antik barna terméket?

A Lindby Lilou állólámpa, üvegbúra, antik barna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Lindby Lilou állólámpa, üvegbúra, antik barna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Lindby Lilou állólámpa, üvegbúra, antik barna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Lindby Lilou állólámpa, üvegbúra, antik barnaEAN kódja?

A Lindby Lilou állólámpa, üvegbúra, antik barna termék EAN kódja: 4251096578287

Még több terméket keresél a lindby gyártótól?

Katalógusunkban az lindby márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb lindby termékeinek kínálatát.