Kategória Kültéri lámpák
Terasz világítás
Gyártó Lindby
Ajánljuk Terasz világítás Lindby

Lindby Arietty LED asztali világítás rozsdabarnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kültéri lámpák, Terasz világítás,

Teljes Lindby Arietty LED asztali világítás rozsdabarna termékleírás

Az Arietty LED-es asztali lámpa újratölthető akkumulátorral rendelkezik, és rozsdabarna színben kapható. Érintésvezérlésű fényerőszabályzóval tompítható, és az IP54-es védelmi osztályú por- és fröccsenő víz elleni védelemmel rendelkezik - 3600 mAh Li-ion akkumulátorral - USB-C kábellel együtt

A feny24.hu webáruházban a terasz világítás kategóriából a Lindby Arietty LED asztali világítás rozsdabarna) terméket 14 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kültéri lámpák, Terasz világítás,

Lindby

4251911764093

Gyakran ismételt kérdések a Lindby Arietty LED asztali világítás rozsdabarna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Lindby Arietty LED asztali világítás rozsdabarna?

A Lindby Arietty LED asztali világítás rozsdabarna terméket 14 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Lindby Arietty LED asztali világítás rozsdabarna terméket?

A Lindby Arietty LED asztali világítás rozsdabarna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Lindby Arietty LED asztali világítás rozsdabarna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Lindby Arietty LED asztali világítás rozsdabarna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Lindby Arietty LED asztali világítás rozsdabarnaEAN kódja?

A Lindby Arietty LED asztali világítás rozsdabarna termék EAN kódja: 4251911764093

Még több terméket keresél a lindby gyártótól?

Katalógusunkban az lindby márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb lindby termékeinek kínálatát.